На 11. май – Деня на Светите братя Кирил и Методий в ДГ № 8 „Христо Ботев“ – гр. Варна се проведе празник, посветен на съхраняването и популяризирането на българската култура и дух.
С огромна радост учениците от СУ „Елин Пелин“, заедно с хореограф – Мирослав Михайлов, директор – г-жа Кателиева, класните ръководители на 1.б и 2.б клас и колеги се включиха в празничното българско хоро и споделиха магията на българските традиции, музика и танци.

